Optikai tanácsadó (Budapest)

  • Cég neve

    GrandVision Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Budapesti üzletünkbe olyan érettségizettek jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznának optikai termékek értékesítésével, ajánlásával.

Főbb feladatok, munkák

  • Vásárlóinkat végig kíséred az egész értékesítési folyamaton a meghatározott értékesítési irányelvek szerint: az üzletbe való belépéstől egészen a termék kiadásáig;
  • Tanácsaiddal segíted a számukra megfelelő termék kiválasztását.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség (befejezett tanulmányok, érettségi bizonyítvánnyal)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Látszerész végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Alap- és teljesítménybérből álló bérezést
  • Dolgozói kedvezményt, évente összesen 4 db termékre (szemüvegkeret lencsével, napszemüveg), illetve éves kontaktlencse adagra 50%-os kedvezményt
  • Negyedéves és éves jutalmakat
  • Év végi ajándékutalványt, ha már 2 éve nálunk dolgozol

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Az önéletrajzodat várjuk "Budapest" jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva.