Optikai Fejlesztőmérnök

  • Cég neve

    Femtonics Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Légy részese az agykutatási felfedezések sikereinek, fejleszd velünk a világ leggyorsabb 3D lézerpásztázó mikroszkópját!

Várunk fejlesztő csapatunkba

OPTIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK

pozícióba!

Pár szóban rólunk:

Vállalkozásunk elkötelezett a kutatás, a különleges termékfejlesztés és ezen know-how összességének exportja iránt. Termékeink a legkorszerűbb, egyedi gyártású két-foton lézerpásztázó mikroszkópok, melyek az idegtudományi kutatások és az agykutatás terén csúcstechnológiát képviselnek. Díjnyertes mikroszkópjaink piacvezetők a szegmensükben és a legmagasabb innovációs és minőségi szintet képviselik, melyekkel elérjük a világ legnevesebb egyetemeit és akár Nobel-díjas kutatóit a fejlett országokban. Csatlakozz hozzánk, légy részese és alkotója Te is a közös sikerünknek!

Bővebben: www.femtonics.eu

Optikai fejlesztőmérnök csapatunk végzi:

  • Optikai rendszerek tervezését, beállítását
  • Műszerek kiválasztását, specifikációs lista összeállítását
  • Dokumentáció, beállítási protokollok elkészítését

A fenti feladatokra Téged keresünk, ha:

  • Fizikus vagy finommechanikai gépészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Optikai tanulmányokat folytattál
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal bírsz
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés, valamint megbízhatóság, precizitás, talpraesettség jellemez
  • Jó a problémamegoldó és kommunikációs készséged

Előnyt jelent:

  • MATLAB ismeret
  • Mikroszkóp fejlesztésben szerzett tapasztalat

Miért válassz minket?

  • Valódi kihívást jelentő fejlesztési feladatokkal foglalkozhatsz a mindennapokban
  • Új technológiákat használhatsz a feladatok elvégzése során (State of the art)
  • Napi szinten kommunikálhatsz a fejlesztési osztályokkal (Gépészet, Elektronika, Szoftver, Biológia)
  • Barátságos és egyben igényes munkakörnyezetben dolgozunk
  • Lehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyaránt

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidőben

A munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület (Tűzoltó utca 59.), majd 8. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Fizikus

Ha sikerült felkeltenünk az érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra szakmai önéletrajzodat a ’Jelentkezem’ gombra kattintva!