Operátori munka - Kecskemét (WHC02537) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét vonzáskörzete

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Autóülések gyártásában való segédkezés
    • Üzemi területen felmerülő feladatok ellátása
    • Apróbb összeszerelési és pakolási feladatok ellátása

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Betöltött 18. életév
    • Jó fizikum
    • Megbízható személyiség
    • Heti 5 nap vállalása kötelező, akár állandó délelőttös, délutános, éjszakás műszakban

Amit kínálunk

    • Br. 2000 Ft/óra (25 év alatt ez a nettód is)
    • 18.00-06.00-ig az alapbéren felül 30%-os műszakpótlék
    • Br. 500 Ft/ledolgozott nap étkezési támogatás jár
    • Utazási támogatás: : helyi vagy helyközi bérlet összege vagy nettó 35 Ft/km
    • Nyár végéig van lehetőség munkavégzésre

Céginformáció

Partnerünk az egyik meghatározó beszállítója az autóipari üléseknek. Világszerte évente több mint 25 millió ülésrendszert gyártanak 300 millió alkatrészből, melyek legfőbb tulajdonsága a biztonság. Minden három ülésből egy a mi üzemeinkből kerül ki. Megnövekedett létszámigény miatt keresünk téged!