Operatőr-vágó

  • Cég neve

    Online Genius Kft.

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- TikTok és egyéb social média tartalmak felvétele és kreatív, pörgős vágása
- Rendezvények, és egyéb projektek operatőri munkálatai, és esetleges utómunkálatai (fényelés, vágás)
- Írott scriptek átültetése videós formátumba stock tartalmak, saját tartalmak és ügyfeleink által szolgáltatott tartalmak segítségével
- Videók, feliratok és zenék összhangba hozása
- Javaslattétel új videós tartalmakra
- A cég kreatív folyamatainak támogatása, ötletelésben való proaktív részvétel

Elvárások

- Adobe Creative Suite beható ismerete (Premiere Pro, After Effects, Photoshop)
- Sony, Lumix, DJI, GoPro, Rode termékek és egyéb DSLR / MILC vázak magabiztos használata
- Tisztában vagy az alapvető világítási technikákkal egy-egy forgatáshoz kapcsolódóan
- Munkádra igényes, precíz vagy
- Betanítás után nem okoz gondot az önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldás
- Alap ismereted van a Office programokhoz (Word, Excel, PowerPoint) és a felhő rendszerek használatához (Google Drive, OneDrive)

Előnyt jelent

- Jogosítvány és vezetési rutin
- Drón pilóta engedély és drónozási tapasztalat

Amit kínálunk

- versenyképes, bejelentett bérezés (ha számlaképes vagy természetesen az is megfelelő)
- rugalmas munkaidő (akár részmunkaidő is lehet)
- szabad hétvége
- izgalmas, kihívásokkal teli munka
- szuper csapat,

Céginformáció

Keressük OPERATŐR / VÁGÓ munkatársunkat!
Legyél a fiatal tartalomgyártó csapatunk, a Crelevant új, állandó tagja!

Irodánk Budapesten a 11. kerületben található.
Csapatunk jelenleg havi 40-50 videót gyárt többnyire social média felületekre.

Ha szeretsz a divat világában mozogni és kiemelkedő videós képességekkel rendelkezel, csatlakozz hozzánk!

Esetleges önéletrajzodat (nem feltétlenül szükséges) - bérigény megadásával - és referenciamunkáid linkjét emailben várjuk.