Operátor

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Partnerünk új gyártóbázist épít Debrecenben, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Most itt a lehetőség, hogy Te is részese legyél ennek a jövőbemutató projektnek!

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése;
  • Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása a munkautasítások szerint;
  • Gépek kiszolgálása és üzemeltetése;
  • Műszaki problémák eszkalálása a megfelelő kollégának;
  • Tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a gyártási környezetben, az 5S standardok betartása;
  • Munkavédelmi utasítások betartása;
  • Gyártási dokumentáció elvégzése;
  • Részvétel az új kollégák betanításában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium);
  • Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Csapatmunkában való együttműködés;
  • Monotonitástűrés, stressztűrő képesség;
  • Több műszakos munkarend és állómunka vállalása;

Előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Tisztatérben/ESD gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség.

Ha érdekel ez a lehetőség, jelentkezz most és légy részese egy izgalmas projektnek!

Kérjük, küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: vagy hívd a +36 (30) 178 67 68 telefonszámot további információkért.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor