Operátor

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Cegléd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Tovább bővítjük állományunkat!

Gyere hozzánk Gépkezelőnek egy tiszta, modern munkakörnyezetbe, előre tervezhető beosztásban!

Pályakezdők, nők és férfiak jelentkezését is várjuk!

Operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka, egyszerű munkafolyamatok
  • A termeléssel kapcsolatos adatokat pedig számítógépes felületen szükséges rögzíteni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Éles látás és jó színlátás
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása 8 órában

Amit kínálunk:

  • Vigyél haza próbaidőn belül már nettó 280.000 Forinttól, majd próbaidő leteltével pedig nettó 310.000 Forinttól!
  • Jogosult vagy adókedvezményre? Gyere és vedd igénybe Nálunk!
  • Cafeteria
  • Minőségi bónusz és hűségprémium jogosultság
  • Ingyenes sportolás támogatása
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség a vállalaton belül
  • Korrekt, megbízható állásod lesz - a fizetésed minden hónapban pontosan érkezik!

Ingyenesen biztosítjuk munkába járásod már több mint 30 településről buszjáratainkkal:
  1. Tiszaföldvár - Rákóczifalva - Szolnok-Szandaszőlős - Szolnok - Abony- Cegléd;
  2. Nagykőrös - Csemő - Zöldhalom - Nyársapát - Cegléd;
  3. Újlengyel - Nyáregyháza - Dánszentmiklós - Albertirsa - Ceglédbercel - Cegléd;
  4. Tószeg - Tiszavárkony - Tiszajenő-Vezseny - Jászkarajenő - Polyák tanya - Kőröstetétlen - Törtel - Cegléd;
  5. Szentmártonkáta- Nagykáta - Tápióbicske - Tápiószentmárton - Tápiószele - Újszilvás - Tápiószőlős - Cegléd;
  6. Kecskemét - Nagykőrös- Nyársapát - 441.út - Cegléd;
  7. Törökszentmiklós- Tiszatenyő- Kengyel- Martfű - Cegléd;

További tájékoztatás: +36 (30) 178 67 68-es telefonszámon kapható.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor