Operátor

  • Cég neve

    SCHMIDT + BENDER Hungária Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 367e - 395e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

•          Különböző ipari optikai termékek gyártása, összeszerelése, gépkezelés, a termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése, mérése
•          Közepes fizikai nehézségű betanított munka

Elvárások

•          Precizitás, kézügyesség, jó látás
•          Fizikai teherbírás
•          Műszaki érzék, érdeklődés
•          Megrendelésektől függően több műszakos munkarend vállalása
•          Túlmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent

•          Operátori, gépkezelői munkatapasztalat
•          Műszerészi, optikai végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk

•          Határozatlan idejű, bejelentett, biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség azonnali kezdéssel egy stabil hátterű nemzetközi cégnél
•          Tapasztalattól függő jövedelem (kezdő bruttó bér 367.000-395.000.- Ft)
•          Törvény által előírtnál magasabb összegű műszakpótlékok
•          Napi 8 órás munkaidő 6:00-14:20, megrendelésektől függő egyéb műszak: 13:40-22:00
•          Betanulás támogatása a mielőbbi önálló munkavégzéshez
•          Cég által biztosított munkaruha

Munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
•          Havi, féléves és évvégi teljesítménytől és hozzáállástól függő prémiumok, jutalmak
•          Havi 30.000.- Ft cafeteria a próbaidő letelte után (SZÉP kártya)
•          Kedvezményes, napi 500.- Ft-os meleg étkezési lehetőség
•          Jubileumi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Optikai elemeket, távcsöveket és száloptikai komponenseket gyártó, világszerte ismert német tulajdonú cég budapesti üzemébe munkatársakat keres OPERÁTORI munkára, azonnali munkakezdéssel.

Amennyiben biztos állást keres egy folyamatosan feltörekvő vállalatnál, valamint motivált, igényesen végzi munkáját, örömmel várjuk fényképes önéletrajzát bruttó bérigénye megjelölésével.
A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Személyes meghallgatás céljából azok a pályázók kerülnek behívásra, akik a pályázati anyagot hiánytalanul benyújtják, valamint megfelelnek az elvárt szakmai követelményeknek és meghallgatásukat a kiíró szükségesnek ítéli.
Pályázó a pályázat benyújtásával hozzájárul ahhoz, hogy a Schmidt+Bender Hungária Kft. a pályázati anyagban szereplő személyes adatait a pályázat elbírálása céljából kezelje. A részletes adatkezelési tájékoztatót a honlapunkon érheti el.