Operátor

  • Cég neve

    RATIOLAB Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Ipari park 11.

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 425e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő gépek termékeinek vizuális ellenőrzése és csomagolása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség,
  •  3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Tisztatérben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • jó kereseti lehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés (próbaidő letelte után)
  • dolgozók megbecsülése
  • útiköltség térítés (30 Ft/km, próbaidő letelte után további támogatás)
  • dinamikusan fejlődő vállalat, hosszú, stabil jövőkép

Céginformáció

Műanyag fröccsöntés, professzionális csomagolás kézi és félautomata technológiával.
Kiváló minőségű műanyag laboreszközeinket a legnevesebb cégek keresik, akikkel folyamatos gyártói-megrendelői kapcsolatban állunk.

Kérem, hogy a "Jelentkezés" gombra kattintást követően mellékelje az önéletrajzát telefonos elérhetőséggel.