Operátor

  • Cég neve

    PTC Bausch Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XXI. kerület

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Automata és félautomata fröccsöntő gépeken műanyagipari termékek gyártása;
  • Termékek összeszerelése munkautasítás szerint;
  • Vizuális ellenőrzés;
  • Gyártáshoz kapcsolódó dokumentálás;
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Három műszakos munkarend vállalása;
  • Jó kézügyesség és látás;
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Hasonló munkakörben (gyártás, autóipar, összeszerelés) szerzett tapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés, az első naptól bejelentve;
  • Bérezés: bruttó 1850 Ft/óra + műszakpótlék;
  • Teljesítmény alapú jutalmazás akár próbaidő alatt is, maximum 30%;
  • Túlóralehetőség;
  • SZÉP-kártya juttatás próbaidő után havi nettó 30 000 Ft;
  • Távolsági bérlet-támogatás;
  • Kulturált, tiszta, fejlődő munkakörnyezet.

Céginformáció

A német tulajdonban lévő, fröccsöntött műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó PTC BAUSCH KFT. a folyamatosan növekvő gyártási kapacitás miatt munkatársakat keres a BUDAPEST XXI. KERÜLETI TELEPHELYÉRE Operátor pozícióba 3műszakos munkarendbe.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!