Operátor

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Diákmunka
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Operátor

Főbb feladatok:

  • könnyen megtanulható ülő-, vagy állómunka
  • kábelek, kisebb méretű alkatrészek összeszerelése, tesztelése, csomagolása
  • gyártási dokumentáció vezetése
  • munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:

  • minimum 8. általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség
  • monotóniatűrés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • juttatások: alapbér + magas cafeteria a belépés napjától + mozgóbér
  • belső képzési rendszer, előrelépési lehetőség
  • kiemelkedően magas ajánlói bónusz
  • munkaruha
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • 1-2-3 műszakos munkavégzés
  • műszakbeosztás: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22:00-6:00
  • térítésmentes céges buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről:

Adony, Áporka, Besnyő, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeve, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tököl

Pályakezdők, nyugdíjasok, nappali tagozatos diákok, GYED-GYES-ről visszatérő anyukák, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Halásztelek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Jelentkezni lehet a „Jelentkezem” gombra kattintva küldött, vagy a vállalat Szigetszentmiklós, Diósgyőri utca 1. sz. alatti telephelyén leadott önéletrajzzal.