Operátor (3 műszak)

  • Cég neve

    ALBERTFALVI KFT

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Fonyód utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 315e - 385e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kis kiszerelésű termékek gyártásának felügyelete és ezek csomagolása;
  • Gyártógépek alapszintű kezelése, tisztítása, esetleges karbantartási igények jelzése a felelős személy felé.

Elvárások

  • Pontos, hatékony, jó minőségű munkavégzés;
  • Három műszakos (5:50-14:00, 13:50-22:00, 21:50-6:00) munkavégzés vállalása, hétfőtől péntekig 8 órás műszakban, heti váltással;
  • Monotonitástűrés és igény a tanulásra;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Min. általános iskolai végzettség.

Előnyt jelent

  • Gyártásban szerzett ismeretek;
  • Több műszakos tapasztalat;
  • Érettségi.

Amit kínálunk

  • Átlag nettó 315.000-385.000 Ft/hó, teljesítményarányos bérezés a fix bérelemeken felül, teljesen bejelentett munkabér, a jól elvégzett munkát ezen felül külön díjazzuk;
  • Belépési bónusz: bruttó 60.000 Ft az első hónap után;
  • Éjszakai műszakpótlék: 50%;
  • Jelenléti bónusz;
  • Túlórázási lehetőség, legalább 100%-os túlóra pótlékkal;
  • Teljes körű betanítás;
  • Modern öltöző zuhanyzási lehetőséggel;
  • Családias hangulatú munkakörnyezet;
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség;
  • Könnyű megközelíthetőség BKV-val is, vidékieknek a jogszabályok szerinti utazási támogatás.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk, az Albertfalvi Cérnázó Kft. nagy múltú, független, magyar tulajdonban álló textilipari vállalkozás, mely dél-budai telephelyén 1927 óta azonos profillal működik. Új munkatársainkat keressük azonnali kezdéssel gépkezelő pozícióba három műszakos munkarendben.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Dolgozzunk együtt! Ismerjük meg egymást! Pályázza meg állásunkat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával, csatolva magyar nyelvű önéletrajzát, bérigénye megjelölésével! Köszönjük!