• Cég neve

    LITZE Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Babér utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • CNC- és darabológépek kezelése
  • Utómunkálatok elvégzése
  • Gyártott darabok utasítás szerinti ellenőrzése
  • Biztonsági előírások betartása
  • Folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése
  • Megfelelő minőségű és mennyiségű termék gyártása munkautasítások szerint
  • Tisztaság és rend fenntartása a gépek körül és a gyártási környezetben

Elvárások

2 műszakos munkarend vállalása
Legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Jó kézügyesség
Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

Fémipari operátori gyakorlat

Amit kínálunk

A havi bruttó alapbér kiegészül bónusszal és műszakpótlékkal.
Karácsonyi prémium
100% Bejárási támogatás
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Emberközpontú vezetőség, családias hangulat
Kiemelkedő munkabiztonság, modern környezetben

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Cégünk, a Litze Kft. családias hangulatú, 50 fővel működő, magyar alapítású vállalkozás Székesfehérváron, az Alba Ipari Zónában.
Fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, de gyártással és összeszereléssel egyaránt foglalkozunk. Ipari nyomtatókhoz gyártunk olajozó-, szűrő-és tisztítóegységeket, illetve forgácsolt alumínium és acél alkatrészek kisszériás és egyedi gyártását végezzük partnereink megrendelése alapján. Főbb vevőink: Hydro Extrusion Hungary Kft, Aston Martin Lagonda Ltd, Assa Ltd, TOPAZE GmbH, Océ Printing Systems GmbH, Xeikon International GmbH.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!