Operátor (könnyű fizikai munka)

  • Cég neve

    Keskeny Nyomda

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Csomagolás;
  • félkész-, kész termékek csomagolása, pakolása;
  • termékek ellenőrzése;
  • könnyű fizikai de álló munka.

Elvárások

  • Önálló, megbízható és szorgalmas munkavégzés.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Jó csapatot, betanulási programot (1-2 hónap), jó munkalégkört, támogató kollégákat.
  • Fizetett próbanapokat: nézzük meg egymást mielőtt belevágunk a hosszútávú közös munkába!
  • Egy biztos lábakon álló stabil hátterű céget.
  • Teljes munkaidős állást, nálunk a fizu minden hónapban időben megérkezik.
  • Modern, biztonságos, tiszta munkakörnyezetben dolgozunk.
  • Őrzött parkolóval, bicikli és motortárolóval rendelkezünk.
  • Sétatávolságra elérhető buszjáratok: 131,231,231B,277

Cégünk elítéli és tiltja a diszkrimináció bármely formáját!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Több mint 30 éve stabilan működő, közel 450 munkavállalót foglalkoztató nyomdánkba keressük leendő gépkezelő munkatársainkat. A nyomtatás legyen alkotás! A Keskeny Nyomda értéket teremt és közvetít munkatársai és megrendelői számára egyaránt.

Ha jelentkezni szeretne kérjük "JELENTKEZEM" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!