Operátor

  • Cég neve

    Kingspan Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    6055 Felsőlajos

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Operátor

Főbb feladatok, munkák

  • Manuális munkafolyamatok elvégzése szendvicspanel gyártó gépsoron
  • A gyártással összefüggő mérőszámok regisztrálása és figyelemmel követése
  • Részvétel a napi és heti karbantartási feladatok elvégzésében
  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése
  • Vonatkozó munkautasítások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jelenleg 2 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatkör
  • Cafeteria
  • Munkábajárás támogatás nettó 30 Ft/km vagy céges buszjárat Cegléd ( Cegléd, Ceglédbercel) és Kecskemét irányából (Kecskemét, Lajosmizse, Táborfalva, Nagykőrös, Örkény, Kerekegyháza)

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!