Operátor

  • Cég neve

    HR Cooperation Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3100 Salgótarján

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 350e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Termelési folyamatok zökkenőmentes működését biztosítása, valamint a gyártási célok megvalósítását a vállalat Gyártás, Termelés területén.
Feladatok:

  • A gyártási dokumentáció és műszaki rajzok alapján történő munkavégzés.
  • A minőségi előírásoknak és szabványoknak megfelelő termékek előállítása.
  • Részvétel a termelési folyamatok fejlesztésében és optimalizálásában.
  • A munkahely és a környezet tisztán tartása, a munkavédelmi és biztonsági előírások betartása.

Elvárások

  • Jó problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség.
  • Önálló munkavégzésre való képesség, de csapatban is jól együttműködik.
  • Jó kommunikációs készség és figyelem a részletekre.

Előnyt jelent

  • Gyártási, termelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Technikai ismeretek a gyártási folyamatokról és a használt gépekről, berendezésekről.
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség a termelési folyamatok során.
  • Precíz és pontos munkavégzés, a minőségi előírások betartása.
  • Tapasztalat a termelési adatok rögzítésében és jelentések készítésében.
  • Ismeret a munkavédelmi és biztonsági előírásokról, valamint azok betartása.

Amit kínálunk

  • jelenléti bónusz
  • 2 műszak 12 órás folyamatos munkarend (4 munkanap 4 pihenőnap ismétlődik)
  • műszakpótlékok
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • munkába járás támogatás vagy ingyenes céges buszjárat
  • ingyenes melegétkezés
  • túlórázási lehetőség, túlóra esetén 100%

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Dinamikus cég vagyunk, fiatal és tapasztalt csapattal, amely a munkavállalók és a munkáltatók közötti hatékony és kölcsönösen előnyös együttműködés legjobb feltételeinek megteremtésére törekszik. Fontosnak tartjuk, hogy munkatársainkkal jó kapcsolatokat ápoljunk, akiket nagyra tartunk, de megköveteljük a becsületes és lelkiismeretes munkát. Igyekszünk a lehető legjobb munkakörülményeket megteremteni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar önéletrajzát.