Operátor/Grafikus állás

  • Munkavégzés helye

    1173 Budapest, Pesti út 237.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

· Marketing anyagok tervezése - plakátok, szórólapok, kiadványok, molinók, stb.
· Grafikai anyagok adaptálása a külföldről érkezett szerkeszthető key visual alapján
· kisebb céges arculatok tervezése
· 2D látványtervek készítése
· Gyártáshoz szükséges grafikai előkészítés
· Közvetlen kapcsolattartás marketinges és értékesítő munkatársakkal, esetenként ügyfelekkel való kapcsolattartás az igények felmérésére

Elvárások

· Grafikai végzettség vagy releváns tapasztalat
· Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign magabiztos használata
· Kreativitás, precizitás és rugalmasság
· Önálló munkavégzés és csapatjátékos hozzáállás
· Magas szintű esztétikai érzék és vizuális megértés

Amit kínálunk

Cégünk egy dinamikusan fejlődő reklámügynökség, amely kreatív megoldásokat nyújt ügyfeleinek. Ha szereted a kihívásokat, a változatos projekteket és a csapatmunkát, akkor nálunk a helyed!

Amit kínálunk:
· Stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégben
· Kellemes munkakörnyezet
· Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 17. kerület

Ha érdekel az álláslehetőség, küldd el önéletrajzodat (ha van, akkor portfóliódat is szívesen fogadjuk) fizetési igény megjelölésével.