Operátor

  • Cég neve

    GRABOPLAST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Halasi út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • gyorsan elsajátítható közepesen nehéz / nehéz fizikai munka a parkettagyártó gépeken
  • gyártás megfelelő minőségének biztosítása
  • vállalati szabályzatok, munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • legalább 2 éves termelőüzemi munkatapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság
  • napi 8 órás munkavégzés egy vagy két műszakos munkarendben hétfőtől péntekig

Előnyt jelent

  • érvényes targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • két műszak esetén 25%-os délutános műszakpótlék
  • nettó 30.000 Ft SZÉP kártya juttatás havonta
  • havi bruttó 100.000 Ft jelenléti jutalom
  • nettó 2.000 Ft támogatás havonta a kávé-, ital-, snackautomata használatához
  • munkába járás támogatása vidékieknek (nettó 30 Ft/km gépkocsi; 86%-s támogatás a bérletekre)
  • balatoni nyaralás kedvezményes áron céges üdülőnkben
  • jó munkahelyi hangulat, barátságos légkör

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Graboplast Zrt. egy több, mint 500 főt foglalkoztató, magyar tulajdonban lévő, speciális padlókat és parkettákat gyártó vállalat. Három telephelyen, Győrben, Kecskeméten és Tatabányán rendelkezünk gyártóbázissal és termékeink több mint 85 százalékát exportpiacokra értékesítjük. Cégünk célja az állandó fejlődés és megújulás, illetve a gazdasági-piaci környezet változásaihoz való gyors alkalmazkodás. Büszkék vagyunk padló termékeinkre, melyeken fiatalok ezrei sportolnak, emberek millió utaznak és amelyek az egészséget is óvják baktériumölő képességükkel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a fenti címen található portára.