Operátor (gépkezelő)

  • Cég neve

    VG Komarom Kft.

  • Munkavégzés helye

    2903 Komárom, Bánki Donát utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési folyamatokban való részvétel - könnyű fizikai munka
  • A gépek folyamatos kiszolgálása, töltése, késztermék vizuális ellenőrzése, csomagolása, címkézése
  • A termékek gyártásával járó technológiák, 5S betartása
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:
2900, Komárom Bánki Donát utca 8/Zemplén Géza utca 5.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, gyorsaság, rendszeretet
  • Monotonitás tűrés
  • 12 órás, váltott műszakrend vállalása
Szükséges tapasztalat:
  • Gyártásban szerzett/operátori tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 8 országban 13 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az ofszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén. Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vállalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként segítségedre leszünk a beilleszkedéstől a továbbképzési lehetőségeket át a hosszútávú szakmai fejlődésig.

A "jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!