Operátor (gépkezelő)

  • Cég neve

    iSi Automotive Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Vépi út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártó gépek és berendezések kezelése
  • Termékek összeszerelése
  • Üzemen belüli alkatrészellátás biztosítása
  • A berendezés kisebb üzemzavarainak felismerése és megszüntetése
  • Az eredmények megállapítása és dokumentálása
  • A folyamatos gyártás minőségének ellenőrzése, minőségének biztosítása

Elvárások

  • Két vagy három műszakos műszakrend vállalása
  • Minőségtudatos munkavégzés
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk

Cafetéria jutattás (SZÉP kártya)
Helyijáratos buszbérlet térítése (+ járat:  iSi Automotive megálló - 3H járat)
Havi teljesítményprémium
Júniusi prémium
Decemberi prémium
Távolsági tömegközlekedés 100%-os támogatása
Ajánlási program
Azonnali munkakezdés lehetősége
Határozatlan idejű munkaszerződés
Légkondicionált, tiszta munkakörnyezet, büfé
A munkád értéket teremt hiszen a légzsák életet ment

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

munkatársat keres bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel.
Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található. Az iSi az innovációt, specializációt és az inspirációt helyezi központba mindhárom területén: iSi Culinary, iSi Components , iSi Automotive .
A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft.  globális partnere az autóiparnak a jármű biztonság területén. Csatlakozz hozzánk és erősítsd szombathelyi csapatunkat!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!