Operátor/gépkezelő

  • Cég neve

    IMONTEC KFT.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Betanított gépkezelő/operátor munkakörbe keresünk munkatársakat Budapest XXII. kerületében működő, dinamikusan fejlődő és stabil hátterű gyártó partnerünk számára, kétműszakos munkarendbe.

Amit kínálunk:

-versenyképes órabér
-cafeteria, mozgóbér
-szabad hétvége

- hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
-stabil munkáltatói háttér

Havi béren felüli juttatások:

- bónusz

Elvárások:

- fizikai terhelhetőség (közepesen nehéz fizikai munka!),
- gyári közegben szerzett tapasztalat,
- pontosságra, precizitásra való törekvés,
- kétműszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután)

A jelentkezés elküldésével Ön tudomásul veszi, hogy a Társaság a mindenkori adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően Önnel kapcsolatban adatkezelést végez és egyúttal hozzájárul a megadott személyes adatainak Társaság által történő megismeréséhez és kezeléséhez.

Elvárások

  • - középfokú (nem szakirányú szakmunkásbizonyítvány) végzettség,
  • - fizkai terhelhetőség (közepesen nehéz fizikai munka!),
  • - pontosságra, precizitásra való törekvés

Előnyt jelent

  • -hasonló munkakörben szerzett gyári tapasztalat

önéletrajz