Operátor- gépkezelő I 1 műszakos munkarendben!

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
A partnerünk innovatív megoldásokkal járul hozzá a zöld energia jövőjéhez. Most lehetőséget kínálunk, hogy Te is részesévé válj ennek az izgalmas fejlődésnek!

Rendelkezel gyártó termelő közegben tapasztalattal? Szeretnél egy könnyű fizikai munkakörben dolgozni? Kezdj Nálunk Operátori pozícióban!

Dolgozz 1 műszakos, majd később tervezhető több műszakos munkarendben!

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos termelés biztosítása, gépek működésének figyelemmel kísérése;
  • Gépek kiszolgálása és üzemeltetése;
  • Tisztaság és rend fenntartása a gépeknél és a gyártási környezetben, az 5S standardok betartása;
  • Gyártási dokumentáció elvégzése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola, gimnázium);
  • Minimum 3 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat (gépkezelés, összeszerelés, stb)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Több műszakos munkarend és állómunka vállalása;

Előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Tisztatérben/ESD gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Cafetéria (jogosultság a próbaidő leteltével)
  • Szakmai fejlődési lehetőség - amellyel arányosan a bérezés is emelkedik
  • Éves bónuszok, havi bónusz
  • Munkábajárás támogatás (MT alapján, 18.-/km, 86%-ban)
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség!

Ha érdekel ez a lehetőség, jelentkezz most és légy részese egy izgalmas projektnek!

Kérjük, küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: vagy hívd a +36 (30) 178 67 68 telefonszámot további információkért.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő