Operátor

  • Cég neve

    GEOINFORM Kft

  • Munkavégzés helye

    Algyő, Jura Ipari park

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A kutatás, feltárás alatti kutakon végzett hidrodinamikai vizsgálatokban való részvétel, az egyes részfeladatok önálló végzése a csoportvezető által meghatározottak szerint
  • A szervizegységnél használt eszközök, berendezések működésének, működtetésének elsajátítása
  • A terepi munkát követően a berendezés és lyukműszerek telephelyi tisztítása, karbantartása
  • A terepi (kútkörzeti) munka során felszerelés, szonda előkészítés, szondacsere, leszerelés, valamint a szelvényező teherautó vezetése
  • Portábilis termeltető rendszerek fel- és leszerelésében való részvétel
  • A technológia üzemeltetése a csoportvezető utasítása szerint
  • A technológiák karbantartásában való aktív részvétel

Elvárások

  • űszaki beállítottság, érdeklődés
  • Változó munkarend vállalása
  • Dekádrendszerű munkarend (távollét) vállalása
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Olajipari végzettség
  • Olajiparban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (karácsonyi juttatás és teljesítmény ösztönző, kiemelt cafeteria és pótlékok)
  • Szállás biztosítása 2 fős szobákban saját fürdőszobával
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatása
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
  • Vállalati mobiltelefon
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás minden munkavállalóra

Céginformáció

Szeretnél részt venni egy szuper csapat tagjaként kútkörzeti terepen dolgozni?

Ha a válaszod IGEN, TÉGED keresünk!

Telephely: Algyő, Jura Ipari park

Munkavégzés helye: Fúrási kútkörzet változó területen (folyamatos munkarend)