Operátor

  • Cég neve

    ECOPRO GLOBAL HUNGARY Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, Jedlik Ányos utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • vezérlőterem működtetése
  • gyártás folyamatos működésének elősegítése
  • műszakjelentő létrehozása
  • berendezések, gépek működtetése
  • alapanyag betöltése a gépbe
  • csomagolási feladatok

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • műszakos rend vállalása

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • minimum 1 év gyártásban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Szabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria, bónusz)

Céginformáció

Az EcoPro Bm 2016 májusában vált ki anyavállalatából az EcoPro-ból. A katódanyagra specializálódott vállalat a szétválás után nagy volomenű növekedésbe kezdett a dél-koreai és külföldi piacokon. Az elektromos járművekre való kereslet növekedésének hatására 2018-ban elkezdték az első külföldi gyár tervezését, ami Debrecenben kerül megépítésre.