Operátor

  • Cég neve

    CORDON Electronics Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Bánki Donát utca

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 82e Ft havi prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező áruk (elektronikai termékek) fogadása, kicsomagolása, pakolása
  • Kimenő áruk becsomagolása, összekészítése
  • Alapanyagok, alkatrészek és (kész)termékek válogatása, mozgatása
  • Termékek gurulós szállító eszközre helyezése
  • Becsomagolt készülékek raklapra készítése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Raktári rend fenntartása
  • Egyéb megtanított munkafolyamatok elvégzése

Elvárások

  • Felelősségteljes, precíz, lendületes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk

  • Egy műszakos, 8 órás, hétköznapi munkarend
  • Stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fiatalos légkör
  • Bónusz
  • Útiköltség támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Cordon Electronics Kft. a francia székhelyű Cordon Electronics Group magyarországi leányvállalata. Ez a cégcsoport az egyik legnagyobb, szervizeléssel foglalkozó vállalkozás Európában. A Cordon Electronics Kft-t 2000-ben alapították, székhelye Budapesten van. Fő profilja elektronikai termékek javítása, szervizelése.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.