BSM MAGYARORSZÁG FÉMMEGMUNKÁLÓ KFT logo

Operátor

  • Cég neve

    BSM MAGYARORSZÁG FÉMMEGMUNKÁLÓ KFT

  • Munkavégzés helye

    Szolnok

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szakszerűen elvégzi a megmunkáló gépek működtetéséhez, a termék megmunkálásához tartozó feladatokat
  • Berendezések ellenőrzését, öntvények készülékbe rakását, a megmunkálási folyamat felügyeletét, öntvények sorjázását, öntvények gyártásközi csomagolását
  • Elvégzi a termékelőállításhoz előírt ellenőrzési feladatokat mind vizuálisan, mind mérőeszközökkel
  • Végrehajtja a termelési folyamat követéséhez szükséges adminisztratív feladatokat

Elvárások

  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Céginformáció

A Le Bélier multinacionális autóipari vállalat, fő profilunk a fék-, motor-, és futómű alkatrészgyártás. Szolnoki üzemünk alumínium öntvények megmunkálásával és alkatrészek összeszerelésével foglalkozik.

Munkatársat keresünk, kiemelt bérezéssel az alábbi pozícióba:

Operátor

Szeretnél egy olyan nemzetközi cégnél dolgozni, ahol:

  • Baráti és támogató a munkahelyi légkör és hosszú távon számítanak rád?
  • Versenyképes és ösztönző csomagot kapsz?
  • Megbecsült tagja lehetsz a csapatodnak?

Ha válaszod Igen, és van tapasztalatod autóipari termelés területén, és önállóan tudsz dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk a Le Bélier szolnoki gyárában.

Kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.