Operátor

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Fizetés

    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

OPERÁTOR

Dunakeszin található gyártóüzemünk további fejlődéséhez várjuk új kollégák jelentkezését a fenti munkakörbe!

Mit ajánlunk számodra?

  • Versenyképes juttatási csomagot, ahol az alapbéred 10%-át pluszban elérheted
  • Teljesítményalapú és jelenléti bónuszt
  • Céges buszjáratokat a környező településekről
  • Munkaidőbe épített és fizetett 40 perc munkaközi szünetet
  • Próbaidő utáni és lojalitás bónuszt
  • Betanulást és fejlődésed támogatását biztosítjuk mentor segítségével
  • Telephelyeinken kihelyezett termékeink fogyasztását
  • Állandó 30%-os dolgozói kedvezményt a termékeinkből
  • Sikeres munkatárs ajánlás esetén ajánlási bónuszt
  • Évente több alkalommal kikapcsolódási és csapatépítési lehetőséget céges rendezvényeinken
  • Fizetett, 4 órás próbanapot, hogy kipróbáld magad a munkakörben
  • Ingyenes sportolási és wellness lehetőség fitnesz termeinkben (konditerem, szauna, sószoba, boxring)

Munkaidő:

  • Kétműszakos munkarend:
  • Napi 8 órás munkarendben, ami tartalmazza az ebéd és a munkaközi szüneteket is
  • 1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  • 2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Buszjárataink az alábbi települések irányából indulnak:

  • Gödöllő,  Pilis, Maglód, Vác, Göd, Püspökszilágy, Kisnémedi, Csörög, Sződ Mogyoród, Fót, Budapest, Dunakeszi

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Gépek kiszolgálása alapanyaggal
  • A napi gyártási terv teljesítése a technológiai előírások szerint, és az ehhez kapcsolódó dokumentumok vezetése
  • Késztermékek minőségi címkézése és alapanyagok dobozba csomagolása
  • Gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Nem jelent számodra problémát az álló munkavégzés

Munkavégzés helye:
Dunakeszi, Déli Ipari park

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor