Operatív vezető/Operations manager - KKV, autóipar, IATF 16949 (LV)

  • Cég neve

    Tech People Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest

Juttatások: versenyképes alapbér + bónusz + céges autó

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • A cég (magyar KKV,<30 fő, AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ, gyártás) operatív működtetése, az ügyvezető munkájának támogatása;
  • Ügyfelekkel való kapcsolattatás (Farmer SALES, Pricing, KEY ACCOUNT MANAGEMENT, Customer Service);
  • Supply Chain Management, PROJECT MANAGEMENT, PRODUCTION Support;
  • A termelés és az anyaggazdálkodás rendszerének folyamatos fejlesztése;
  • Folyamatok optimalizálása, stratégiai fejlesztések felügyelete;
  • Beosztottak (20-30 fő) motiválása és folyamatos fejlesztése, munkájuk ellenőrzése és szakmai támogatása;
  • A vállalat profitábilis és költséghatékony működésének biztosítása;
  • Határidők betart(at)ása;
  • Közvetlen jelentési kötelezettség a tulajdonos-ügyvezető felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség;
  • 5-8 év, preferáltan kisebb-közepes magyar vagy nemzetközi hátterű (SME, <50 fő) TERMELŐ vállalatnál (Small and medium-sized enterprises, start-up, családi vállalkozás, AUTÓIPAR, TIER1, TIER2) szerzett vezetői tapasztalat (Operations Manager, Sales Manager, Production Manager, üzletfejlesztés, Key Account Manager, Inside Sales, termelés, gyártás- és felhasználás technológia, beszerzés, logisztika);
  • Autóipari, IATF 16949 tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás;
  • SAP ismeret előny;
  • Vezetői készségek (leadership, people management skills, 10-50 FTE’s);
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Tulajdonosi szemlélet;
  • Felelősségteljes munkavégzés;
  • AutoCad ismeretek.