Operatív vezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Baranya megye

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk olyan gyújtószikramentes elektronikai eszközök fejlesztésével foglalkozó vállalkozás, ahol a termékek robbanásveszélyes ipari környezetben kerülnek felhasználásra.

Az amerikai tulajdonú cég pécsi fióktelepének csapatába keresünk tapasztalt,
vezetői készségekkel rendelkező munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az aktuális fejlesztési/gyártási igényeknek megfelelő beszerzési, raktározási és anyagáramlási folyamatok fejlesztése, bevezetése és nyomon követése
  • Beszerzés, alapanyag és készletgazdálkodás koordinálása, felügyelete
  • Optimális és biztonsági készletszintek meghatározása, nyomon követése, a termeléshez kapcsolódó készletek nyomon követése
  • Beszerzési és logisztikai KPI-k és folyamatok fejlesztése, folyamatok összehangolása a termeléssel
  • A beszerzés, logisztika és termelés területén megfogalmazott célok, stratégiák harmonizálása, azok megvalósítása
  • A termelés tervezése és a termelési irányelvek meghatározása a Sales előrejelzések és a termelés sajátosságai alapján
  • Gyártásfelügyelet, kapcsolattartás a szerződéses gyártókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Alapfokú műszaki ismeretek
  • 3-5 év logisztikai, üzemeltetési, raktárgazdálkodási és gyártási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő vezetői készségek, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz és piaci igényekhez illeszkedő fizetés
  • Céges telefon, laptop
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Utazási támogatás
  • Dolgozói ajánlási bónusz lehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi céges utazásra

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Egyéb információ:

  • Munkaidő: kötetlen munkaidő
  • Munkavégzés pontos helye: Baranya vármegye, Pécs