Operatív vezető

    ARRABONA-FRIGO Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Napi operatív folyamatok felügyelete, összehangolása és folyamatos fejlesztése
Együttműködés az Arrabona-Frigo Kft. partnereivel
A raktározás, üzemeltetés és a  műszaki területek  felelős vezetése
Minőségbiztosítási rendszereink IFS, HACCP folyamatos betartatása
Szoros együttműködés a cégtulajdonosokkal a közösen meghatározott terv megvalósításában
Cégvezetés munkájának közvetlen támogatása
Szerződésállomány és raktárkihasználtság figyelemmel kísérése és fejlesztése

Elvárások

Felsőfokú műszaki-,  gazdasági végzettség
Műszaki- üzemeltetői területen szerzett releváns tapasztalat
Kiváló ügyfélkezelés
Szolgáltatói attitűd
Folyamat/rendszerszintű és stratégiai gondolkodásmód
Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
Angol és/vagy német nyelvismeret
Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

Értékesítési tapasztalat
Minőségbiztosítás terültén való jártasság
Hűtőipari ismeretek
IT affinitás

Amit kínálunk

Az Arrabona-Frigo Kft. nem csak egy vállalat, hanem egy innovációt és előrehaladást szem előtt tartó közösség. A fagyasztott és hűtött élelmiszer logisztika világában vagyunk otthon, több mint 20 éve, ahol folyamatosan az újítások és a környezettudatosság határozza meg tevékenységünket. Modern megközelítésünkkel és zöld technológiáinkkal az élelmiszeripari, kereskedelmi igényeit elégítjük ki, miközben a fenntarthatóság és energiahatékonyság szellemében járunk el.

Légy részese egy előretekintő cégnek, ahol a jövőbeli hűtéstechnológiák már a jelenben valósággá válnak! Csatlakozz az Arrabona-Frigo Kft. csapatához, és segíts velünk formálni a holnapot!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát