Operatív termelésirányító

  • Cég neve

    MENTON Jobs Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Széchenyi utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Amikben számítani fogunk Rád:
  • Operatív igazgató munkájának cégcsoport szintű segítése
  • Napi termelés megtervezése, alapanyagok biztosításának megszervezése
  • Minőségirányítási rendszerek felügyelete
  • Alapanyagok felhasználásának koordinálása
  • Emberi-erőforrással, anyagfelhasználással, logisztikával kapcsolatos gazdálkodás
  • Költséghatékonyság működtetése, biztosítása, ellenőrzése
  • Működéshez szükséges stratégiai döntésekre javaslattétel a vezetőség számára

Elvárások

Amit Tőled kérünk:
  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség vagy gazdálkodási végzettség
  • Műszaki érzék, tulajdonosi szemléletmód
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat minimum 2 év

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

Amit mi tudunk Neked nyújtani:
  • Meghallgatjuk az ötleteid, sőt kérni fogjuk a javaslataidat
  • Megbízhatóak vagyunk és hosszú távra tervezünk Veled
  • Karrierút, fejlődési lehetőség amit biztosítunk a számodra
  • Versenyképes fizetést és céges autót adunk, melyet magán célra is használhatsz

Céginformáció

Debreceni partnerünkhöz keresünk egy fiatalos, dinamikus, műszaki érzékkel rendelkező, ambíciózus személyt aki az operatív termelés irányításért lesz felelős. Amennyiben úgy érzed, a leírtak alapján, hogy ez az állás Neked szól, jelentkezz!