Operatív Igazgató

  • Cég neve

    WEST HUNGÁRIA BAU Kft.

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kivitelezés alatt álló 4*-os szálloda és a hozzá kapcsolódó 6 szintes irodaház megvalósítási folyamataiban való részvétel szállodaipari-, vendéglátóipari szempontokkal, ötletekkel, javaslatokkal
  • Az elkészült komplexum (átadás: 2024 év vége - 2025 év eleje) napi működésének teljes körű biztosítása
  • A szervezet erőforrás igényeinek /anyag és munkaerő/ megfogalmazása, biztosítása, majd a velük való megfelelő gazdálkodás kialakítása
  • Front Office, Housekeeping, Műszaki terület munkájának koordinálása, irányítása
  • A szervezet tevékenységével kapcsolatos célkitűzések, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése,
  • Beszállítói kör kialakítása, tendereztetése, felülvizsgálata
  • Vendégélmény folyamatos nyomon követése, fejlesztése
  • Költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • Meglévő brand standardek betartása és betartatása - hiányzó standardek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése.
  • Szoros kapcsolattartás az anya vállalattal, illetve a cégcsoport egyéb szállodáival

Elvárások

  • min. 5-10 éves 3 vagy 4*-os szállodában szerzett vezetői tapasztalat
  • vezetői készségek,
  • üzleti és stratégiai gondolkodásmód,
  • kreativitás, dinamikus személyiség,
  • szervezési és probléma megoldó készség,
  • elköteleződés és tulajdonosi szemlélet,
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes orosz nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér.

Céginformáció

A WHB GROUP, mint aszállodaipari szektor egyik dinamikusan fejlődő cégcsoportja (a keszthelyi Hotel Helikon****, a győri ETO Park Hotel**** és a budapesti Alice Hotel­­**** tulajdonosa) újonnan épülő, paksi szálláda- és iroda komplexumában új munkatársat keres Operatív Igazgató munkakörbe.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges!