Logisztikai és raktározási manager

  • Cég neve

    HYDROPOOL Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Batthyány utca 28.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Hydropool Hungaria (Budapest, III. kerületi székhellyel) talpraesett, szívesen és partneri viszonyt megteremtve kommunikáló, angol nyelven is magabiztosan beszélő, logisztikai és raktározási manager munkatársat keres logisztikai és raktározási feladatok ellátására, medence- és webshop készletmozgással- és kiszállítással kapcsolatos feladatokra, valamint raktározással járó adminisztratív tevékenységekre. Az új kolléga feladata lesz továbbá a szállítmányozó cégekkel történő napi kapcsolattartás, valamint a tehergépkocsi vezető kolléga napi szintű vezetése.

Elvárások

  • logisztikában és raktározásban szerzett 8+ év tapasztalat
  • tapasztalat ügyfelekkel való direkt egyeztetésben
  • tapasztalat beosztott vezetésében
  • önálló munkavégzés, talpraesett hozzáállás
  • nagy munkabírás, anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • igényesség az elvégzett munka minőségére
  • ügyfél-, és célorientált hozzáállás
  • kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • számítógépkezelői ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • nyitottság, fejlődési / tanulási igény
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • tangoncavezetői képesítés és tapasztalat
  • lakóhely Bp. III. kerület és környéke
  • műszaki affinitás

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony, szabályszerű foglalkoztatás egy nemzetközi vállalat hazai képviseleténél,
  • versenyképes jövedelem.
  • családbarát munkakörülmények,
  • folyamatos továbbképzés Kanadában és Európában nemzetközi csapatban
  • megbecsülés
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás (Medicover)

Céginformáció

A HYDROPOOL története 1980-ban kezdődött Kanadában, s mára a világ egyik legnagyobb masszázsmedence és úszómedence gyártójává és kereskedőjévé vált. Sikerünk záloga a minőségben kompromisszumot nem ismerő termékek, melyek minden elemükben felülmúlják használóik elvárásait. Mint a Jacuzzi Csoport Hydropool márkaképviselete, a Hydropool Hungaria Kft. Magyarországon több, mint 20 éve kizárólagos forgalmazója a kanadai szakértelemmel és minőségben gyártott, kategória teremtő Öntisztító Masszázs-, Úszómedencéknek. Munkahelyünk nem dohányzó.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel.