Operatív Értékesítő Munkatárs

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk médiaértékesítéssel foglalkozó és dinamikusan növekvő vállalat.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • TV vagy rádió kampányok teljes körű kezelése,
  • A kampánymenedzsment folyamat adminisztratív támogatása,
  • Megrendelők rögzítése,
  • Kampányegyeztetők elkészítése,
  • Reklámfilmek kezelése egy speciális rendszerben,
  • Hirdetések koordinációja az ügynökségekkel és a társosztályokkal,
  • Hirdetések tartalmi ellenőrzése,
  • Kampányok korrekciója,
  • Számlázás előkészítése,
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel/ügyfelekkel (Client Service),
  • Kampányteljesítés monitoring és adminisztráció,
  • Spot koordináció,
  • Speciális médiafelület értékesítésével kapcsolatos adminisztráció,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal, értékesítéssel, operatív ügyintézés,
  • Felmerülő problémák és reklamációk kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hajlandó vagy türelemmel megtanulni az új ismereteket és gyakorlatiasan közelíted meg a feladatokat,
  • Támaszkodhatnak a munkádra, mert alapos és pontos, azt vallod, hogy „rend a lelke mindennek”,
  • Szereted, ha olajozottan működnek a dolgok, ha kézzelfogható eredménye van a munkádnak és érted a számok, adatok közötti összefüggéseket,
  • Minimum alapszinten tudsz az Excelben alkotni,
  • Lelkes vagy és „ég a kezed alatt a munka”, egyszerre több feladatra is tudsz figyelni,
  • Érthetően és gördülékenyen kommunikálsz,
  • Kedves vagy és barátságos, fontos számodra, hogy jó kapcsolatot ápolj a kollégáiddal, partnereiddel, számíthatnak rád a munkatársaid,
  • Nem okoz számodra gondot, hogy alkalmazkodj a meglévő szabályokhoz és strukturált keretek között dolgozz.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha középszinten tudsz angolul.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest
  • Munkaidő: teljes munkaidő, hétfőtől péntekig napi 8 óra.
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!