Operatív beszerző

  • Cég neve

    Tolnagro Kft.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd, Rákóczi utca 142.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • központi beszerzés ellátása a vállalatcsoport tagvállalatai részére;
  • függő- és előrendelések karbantartása, nyomon követése, hogy mindig biztosított legyen az optimális készletszint;
  • vevői igénylisták ellenőrzése és összevetése az árukészlettel, hogy pontosan és időben tudjuk kielégíteni partnereink igényeit;
  • megrendelések leadása a szállító partner felé a készletszint és a vevőigények alapján;
  • megrendelt áru beszállításának koordinálása, hogy zökkenőmentesen menjen végbe a logisztikai folyamat;
  • áruszámlák ellenőrzése és továbbítása a pénzügyi szervezet felé;
  • szállítói visszáru egyeztetése, visszáru szállítólevél elkészítése az áruvisszaküldések során;
  • rabattok beérkezésének nyomon követése és adminisztrálása;
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, hogy hatékonyan működjön a vállalat belső kommunikációja;
  • napi adminisztratív feladatok ellátása a beszerzési folyamatok gördülékeny működése érdekében

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (logisztikai, kereskedelemi, közgazdasági);
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (középfokú nyelvtudás szóban és írásban);
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • rugalmasság, képesség a hatékony időgazdálkodásra;
  • dinamikus, rendszerben gondolkodó személyiség;
  • magabiztos számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • önálló felelősségi körrel bíró feladatkör;
  • egy jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • stabil munkahely, egy több mint 25 éves vállalatcsoport alkalmazásában;
  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • modern munkakörülmények;

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy innovatív állatgyógyászati cég sikertörténetének! Cégünk keresi következő munkatársát stratégiai gondolkodással rendelkező állatgyógyászati területre. Ha szereted a kihívásokkal teli feladatokat, és fontosnak tartod a komplex gondolkodásmódot a munkádban, akkor itt a helyed, légy a Beszerzési csapatunk tagja!

A Tolnagro Csoport egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, melynek fő tevékenysége az állatgyógyszer és állateledel forgalmazása. Napjainkra már több, mint 450 fős létszámú, és 8 telephellyel rendelkező nagyvállalat lettünk, közel 20.000 négyzetméteres raktári kapacitással. 22.000 partnerünkhöz mind az online, mind a hagyományos (offline) platformjainkon keresztül juttatjuk el a több, mint 18.000 termékből álló kínálatunkat.  Az elmúlt 27 évben összegyűjtött tapasztalattal, a lehető legmagasabb színvonalra törekedve szolgáljuk ki vásárlóinkat.
Szekszárdi központunk mellett további hat telephellyel rendelkezünk országosan.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintással, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával!