Operatív, beszerzést előkészítő menedzser

  • Cég neve

    NÖF Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Daróczi út 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a Beruházási és  Üzemeltetési Igazgatóságon felmerülő üzemeltetés igényekkel kapcsolatos beszerzési közbeszerzési eljárásokhoz tartozó műszaki dokumentációk előkészítése, átadása a beszerzés részére
  • a beszerzésekkel kapcsolatos szakmai ügyintézés, dokumentációk, műszaki leírások összeállítása
  • adatszolgáltatások készítése, összegyűjtése és továbbítása
  • létesítmény üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • árajánlatok bekérése, szerződéskötések ügyintézése, számlák kifizetéséhez tartozó dokumentációk előkészítése együttműködve az illetékes munkatársakkal
  • kapcsolattartás a létesítményekkel és a jogi valamint beszerzési területen dolgozó munkatársakkal
  • egyéb, épületüzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • ingatlan üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • állami cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • beszerzési/közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó dokumentációk előkészítésében szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • felelősségtudat, megbízhatóság és precizitás a munkavégzés során
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • szakirányú, épületüzemeltetéshez kapcsolódó végzettség
  • műemléki épületek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  •  állami cégnél szerzett épületüzemeltetési tapasztalat
  • közbeszerzési területen szerzett tapasztalat
  • átfogó szakmai ismeretek az épületgépészeti berendezések működésével kapcsolatban

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria juttatás
  • vidékieknek munkába járással kapcsolatos költségtérítés

Jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:

A munkavégzés helye:

  • 1113 Budapest, Daróczi út 3.

Munkakör betöltésének időpontja:

  • a munkakör azonnal betölthető