Öntözéstechnikai üzletágvezető

  • Cég neve

    Sateam Kft.

  • Munkavégzés helye

    2092 Budakeszi

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzési és értékesítési feladatok irányítása
  • Új piacok felkutatása, potenciális partnerek felkeresése, megnyerése - e területen a beszerzők irányítása
  • Kereskedelmi feltételek optimalizálása
  • Kereskedelmi/piaci elemzések készítése
  • Az üzletág költséghatékony és eredményes működtetése
  • Riportok, statisztikák készítése

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés, stratégiai gondolkodás, üzleti szemlélet
  • Emelt szintű számítógépes ismeretek (world, excel)
  • Precizitás, pontosság, tervezési kreativitás, határidők pontos betartása
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Összetett, változatos munkakör,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • 8,5 órás munkarend - túlóra nélkül.

Céginformáció

  • Vállalkozásunk közel 20 éve van a piacon, 15-20 fő közötti munkatársi létszámmal működünk. Fő tevékenységi körünkben kerttechnikai és öntözéstechnikai kis-és nagykereskedés vagyunk, de a tevékenységünk mára már jóval szélesebb termékportfólióra is kiterjed. Több mint 600 kertépítőt és több ezer kerttulajdonost tudhatunk vásárlóink között. Cégcsoportunkban kereskedelmi egységünk webshopot is működtetünk (enkertem.hu).
  • Olyan csapattagot keresünk, aki nem ijed meg a változásoktól, részt szeretne venni az építkezésben, vannak új ötletei, szeret és tud csapatban dolgozni, de ha önállóan kell elvégeznie egy feladatot, attól sem idegenkedik.