Öntödei folyamatmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nógrád

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnercégünk a világ első számú átfogó motorgyártója. 40 év alatt piacvezető globális vállalattá nőtte ki magát, ami annak köszönhető, hogy folyamatosan a fejlődésre törekedett. Új kollégájukat keresik Nógrád vármegyében az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Öntödei projektek vezetése
  • Képességelemzések tervezése és végrehajtása
  • Mérnökség vezető irányítása alatt felelős a termékek és a gyártó eszközök, valamint a folyamatok fejlesztéseinek összefogásáért
  • Gyártóeszközök, felszerelések szabványosítása, valamint gyártóeszközökre vonatkozó előírások készítése és aktualizálása
  • Dokumentumok, intézkedések és határidők nyomon követése
  • Munkavégzés az alkalmazott CAQ- és EDV-rendszerekkel
  • Részvétel a belső optimalizálásokban
  • Részvétel a Layout-, üzemi-, csomagolás- és anyagáramlás tervezésben, értékfolyam-elemzésben, FMEA-k és műszaki gyártási dokumentációk, kalkulációk / befektetési számítások készítése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség
  • Több éves releváns tapasztalat
  • Hatékony munkavégzés
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Évvégi bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!