Online marketing Specialista - Budaörs környéke (103-19-44021/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Budaörs környékén található, családias méretű és hangulatú partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Online Marketing Specialista

Feladatok, amikben számítanak RÁD:

- Az online marketing stratégia kialakításában,
- A webshop fejlesztésében,
- Online marketing kampányok megtervezésében, kivitelezésében és visszamérésében is,
- Keresőoptimalizálásban, keresőmarketing és tartalommegosztás tervezésében és végrehajtásában,
- Szoros együttműködésre a külső kreatív ügynökségekkel,
- Versenytársak és iparági trendek figyelemmel kísérésében,
- Social media oldalak teljes körű managelésében,
- Hírlevél kampányok tervezésében és kivitelezésében.

Ha van már, legalább 3 év tapasztalatod online/digitális marketing területen, és nem félsz kreatív, új megoldásokkal és ötletekkel előállni, akkor mindenképpen JELENTKEZZ!

Elvárások:

Amire szükséged van, hogy TE legyél az új csapattag:

- Szakirányú végzettségre (marketing területen szerzett diploma),
- Legalább 3 év tapasztalatra, amit online/ digitális marketing területen szereztél,
- Magabiztos elméleti és gyakorlati ismeretekre az online marketing eszközökben és platformokban (pl. Google Ads, Facebook Ads, SEO/SEM, PPC...stb.)
- Középfokú angol nyelvtudásra,
- Ötletekre, kreativitásra, magabiztos kiállásra.

Amit a megbízónk kínál:

Amire pedig számíthatsz az alapbéren felül:

- Családias, emberközpontú és támogató környezetben fejlődhetsz tovább,
- Széleskörű és komplex feladatkörben folytathatod tovább a karrieredet,
- Cafetériára,
- 13. havi fizetésre

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés