Online Marketing Specialista

  • Cég neve

    AVL

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Az AVL a világ egyik vezető mobilitástechnológiai vállalata az autóiparban és más ágazatokban a fejlesztés, szimuláció és tesztelés területén. Globális technológiai csúcstartóként az AVL koncepciókat, módszertani megoldásokat kínál az e-mobility, az ADAS, önvezetés, járműintegráció, digitalizálás, a virtualizálás, a Big Data és sok más egyéb területen a zöldebb, biztonságosabb, jobb mobilitás világáért.

A munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, ZalaZONE tér 1.

Feladatok:

  • A szervezet marketingtevékenységének átfogó irányítása.
  • A vállalat értékesítési és marketinganyagainak folyamatos fejlesztése és javítása.
  • Aktív részvétel a vállalati prezentációk előkészítésében.
  • A központi marketingstratégia helyi szintű végrehajtásának irányítása.
  • Közreműködés és részvétel a kiállítások és vásárok szervezésében.
  • Részvétel a vállalat weboldalának fejlesztésében, a tartalom frissítése.
  • A Socal médiafelületek kezelése (különösen a Linkdin).
  • Szoros együttműködés az értékesítési és ügyfélkezelési csapattal, Leadek generálása.
  • Briefek írása, ügynökségekkel, grafikusokkal való együttműködés.

Amennyiben:

  • Felsőfokú, szakirányú (preferáltan marketing/kommunikáció/közgazdász vagy hasonló szakon) iskolai végzettséged van (BSc, MSc);
  • Magasz szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office és alkalmazásai: Word, Excel, Powerpoint, Outlook) rendelkezel;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt (német nyelv ismerete előnyt jelent);
  • Legalább 3 év marketingmenedzseri tapasztalatot szereztél B2B területen;
  • Lead generálásban járatos vagy;
  • Munkavégzésed során kiemelkedő precizitás, megbízhatóság és kiváló probléma megoldás jellemez;
  • Kiváló kommunikációs képességednek köszönhetően hatékonyan tudsz együttműködni másokkal;
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned;

akkor téged keresünk!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás,
  • Munkába járás költségtérítése,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek.

Ha a fentiek felkeltették érdeklődésed, ne habozz, jelentkezz!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing