Online-marketing munkatárs

  • Cég neve

    STELLA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Szőnyi út

  • Fizetés

    Nettó 10 /óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Marketing stratégia és terv készítése, azok végrehajtásában aktív közreműködés a Webáruházi értékesítés fejlesztésében.
  • Online marketing kampányok, akciók megtervezése és kivitelezése, posztok írása, közzététele.
  • Online kampányterv eredményesség mérése.
  • Online marketing terv szervezése és harmonizálása, eredményesség.
  • Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban.
  • Weboldal, social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése.
  • Új online marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése.
  • Az online sales csatorna WEB ÁRUHÁZ üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával.
  • Különböző online marketing kommunikációs eszközök rendszerben való kezelés.e
  • Online médiavásárlás és médiatervezés koordinálása.
  • Hatékony külső, valamint belső marketingkommunikáció kiépítése.
  • Adatbázis építése, bővítése
  • Egyéb online marketing eszközök használata,
  • a vállalat weboldalának és webshop programjának folyamatos aktualizálása, teljes árucikkének karbantartása, tartalmi és funkcionális fejlesztése, egyéb fejlesztési lehetőségek felmérése.
  • E-DM tevékenység.
  • HTML, CSS szerkesztési ismeret.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú marketing- és online informatikai végzettség
  • Min. 2 éves online marketing területen szerzett tapasztalat
  • Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálás)
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • MS office ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság, jó problémamegoldó KREATÍV képesség

Előnyt jelent

  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, illustrator) felhasználószintű ismerete

    és a
  • Brand építésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Versenyépes jövedelem.
  • Vonzó juttatási csomag.
  • Munkaidó: 8 órás munka.
  • Bejelentett állás.
  • Cafetéria.

Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerülete

Céginformáció

A Stella Zrt. - immár 70 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök kereskedelmével foglalkozó cég keres ONLINE-MARKETING MUNKATÁRSAT főállásban.

Jelentkezni magyar nyelvű részletes, fényképes, lakóhely megjelöléssel ellátott szakmai önéletrajzzal, valamint bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.