Online marketing kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    Goodwill Pharma Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Cserzy Mihály utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozzon a magyarországi gyógyszeripar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez a Goodwill Pharma Nyrt-hez!
Mi vagyunk a Szent-Györgyi Albert termékcsalád megalkotója és gyártója. A 27 éves szakmai tapasztalatunknak köszönhetően portfóliónk számos olyan termékkel bővült, amely egyedi, speciális megoldást jelent különböző egészségügyi problémákra

Főbb feladatok, munkák

  • Weboldalak, social media és egyéb online tartalmak írása, szerkesztése, fejlesztése szakmai tartalom beépítésével
  • Rendszeres üzleti hírlevelek és online tájékoztatók tartalmainak írása, szerkesztése, fejlesztése, teljeskörű menedzselése
  • Szakmai cikkek, bejegyzések, posztok írása, moderálása és lektorálása, menedzselése
  • Reklámanyagok kreatív szövegírása
  • Brand-ek online kommunikációja
  • Kreatívok elkészítése
  • Weboldalak tartalmainak naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Cikkírói, szövegírói, honlapírói tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Kreativitás és rugalmasság
  • Nyitottság a vitaminok és egészségmegőrzés felé
  • Szövegek, tartalmak magas színvonalú és határidőre történő elkészítése
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre alkalmas személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Képszerkesztő szoftverek használatának ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • számítógép, mobiltelefon,
  • inspiráló munkakörnyezet, professzionális eszközpark,
  • szakmai fejlődésed képzésekkel támogatjuk,
  • színvonalas, modern munkakörülmények,
  • folyamatosan bővülő portfólió és fejlődő csapat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.