Online kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Webshop Global Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Pelenka (pont) hu és Beauty (pont) hu webshopok üzemeltetőjeként e-kereskedelemben és táblázatkezelésben tapasztalattal rendelkező online kereskedelmi asszisztenst keresünk.

Feladataid a következők lesznek:
  • a hozzád tartozó termékportfólió folyamatos kezelése, ellenőrzése, frissítése, termékek kategorizálása az admin felületen;
  • termékbeszerzések kezelése, adminisztrációja, számlák ellenőrzése;
  • készletfigyelés és optimalizálás;
  • folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a beszállítókkal és a raktárunkkal;
  • kimutatások készítése.

Elvárások

  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek, magabiztos Excel tudás;
  • e-kereskedelmi, webshopos tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • csapatban történő és önálló munkavégzésre való képesség;
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés, monotonitástűrés;
  • nyitott, proaktív, eredményorientált személyiség.

Előnyt jelent

  • baba-mama termékek területén szerzett tapasztalat;
  • Unas, Daanos, Connestic vagy feed-ek kezelésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag;
  • 13. havi fizetés + éves prémium potenciál;
  • izgalmas kihívások, közvetlen munkatársak, elkötelezett vásárlók, azonnali ügyfélvisszacsatolások;
  • a legnagyobb nemzetközi FMCG cégekkel dolgozunk együtt;
  • Magyarország legnépszerűbb baba-mama boltja vagyunk 2019 óta;
  • heti 1 nap home office biztosítása;
  • rendszeres képzések, tréningek, szakmai konferenciákon történő részvétel.