Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe logo

Online kampánymenedzser

  • Cég neve

    Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 23-27.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • PPC kampányok tervezése, kezelése, optimalizálása (Google Ads, Meta, Microsoft)
  • Együttműködés a Colonnade regionális PPC specialistájával, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Riportok, elemzések készítése (Google Analytics ismerete)
  • Hírlevél menedzsment (adatbázis kezelés, célcsoport szegmentálás, edm készítés, küldés) együttműködés a marketing csapattal
  • Online értékesítési kampányok és akciótervek kidolgozása és végrehajtása
  • Online értékesítéstámogató eszközök tesztelése, használata
  • Online trendek naprakész ismerete, alkalmazása, folyamatos kutatása
  • Külső partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

A következők szükségesek a pozíció sikeres betöltéséhez:
  • Felsőfokú végzettség (BSc, MSc) – elsősorban marketing szakirányon
  • 3-5 év online marketing területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Online média platformok naprakész ismerete, kezelése (Google, Meta, Instagram, LinkedIn, Youtube, TikTok)
  • GA4, Search Consol, GTM ismerete és kezelése
  • Adatvezérelt, analitikus gondolkodás és készség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • AI eszközök ismerete és használata
  • Erős projektmenedzsment szemlélet, csapatmunka, proaktív gondolkodásmód
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Magabiztos, önálló munkavégzés, döntésképesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Ügynökségi tapasztalat
  • Grafikai program(ok) felhasználói szintű ismerete
  • SEO tapasztalat
  • Omnichannel szemlélet

Amit kínálunk

  • Alapbérből, Cafetériából és Bónuszból álló juttatási csomagot;
  • Határozatlan idejű szerződést egy stabil, nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Home office lehetőséget a hét egy részében,
  • Tömegközlekedéssel is könnyen és gyorsan megközelíthető modern irodát (Az Év Középvállalati Irodája 2024);
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy család- és kutyabarát munkahelyen, ahol Értékeink a gyakorlatban is megvalósulnak.

Juttatások
  • Laptop
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Egyéb, béren kívüli juttatások

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A COLONNADE VÍZIÓJA

Hiszünk a tisztességben és őszinteségben, mely üzletünk és kapcsolataink alapját képezi!
Transzparens termékeket és kárrendezést nyújtunk, melyek megfelelnek a változó világ kihívásainak!

COLONNADE ÉRTÉKEI
  • Az őszinteség és a feddhetetlenség, mint alapvető értékek jelennek meg kapcsolatainkban, amellyel szemben nem ismerünk kompromisszumot.
  • Eredményorientáltak vagyunk.
  • Csapatjátékosok vagyunk, nem az önös érdekek vezérelnek bennünket. A konfrontatív stílus számunkra elfogadhatatlan. Értékeljük a lojalitást – Fairfax és a kollégák felé is.
  • Keményen dolgozunk, ugyanakkor ez nem mehet a család rovására.
  • Folyamatosan keressük az új lehetőségeket, de minden esetben keressük a kockázatok minimalizálásának lehetőségeit és a befektetéseink, eszközeink védelmét.
  • Vállalkozó szelleműek vagyunk. Bátorítjuk a kalkulált kockázatvállalást. Hibázhatunk, de a tévedéseinkből tanulnunk kell.
  • Sohasem fogjuk kockáztatni a cégünk jövőjét egyetlen projekt vagy akvizíció miatt.
  • Hiszünk abban, hogy a vidám munkahelyi légkör komoly értékkel bír.
  • Vállalatunkról bővebben weboldalunkon olvashat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, a Jelentkezem gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzodat!