Online áru-összekészítő - Picker (Szentendre)

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2000 Szentendre

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A webshopba beérkező megrendelések sérülésmentes és pontos összekészítése
  • Termékek körültekintő kezelése
  • Rendelt termékek ládákba történő behelyezése
  • A ládák kezelése és eljuttatása a kijelölt területre
  • Visszáru kezelése
  • Árufeltöltés

Elvárások

  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Kiváló termékismeret
  • Jó kommunikáció és problémamegoldóképesség
  • Magasfokú együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarendet, délelőttös műszakban (Hétfőtől szombatig, 5 nap/8 óra, 5:00-13:30 között)
  • Egy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek és megbecsülnek
  • Kiszámítható, versenyképes bért és az alapjövedelmen kívüli számos juttatást (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget egy családias, támogató munkahelyi légkörben

Céginformáció

SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. több, mint 30 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált.
2019-ben szolgáltatási palettánk bővült, elindult a SPAR Online shop!
Online területünk folyamatosan bővülő csapatába keressük új kollégáinkat.