Ofszet Gépmester

  • Cég neve

    Pátria Nyomda Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • gyártási program alapján történő munkavégzés
  • denzitás, színmérés és színhelyes nyomtatás
  • nyomtatás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • dokumentált ellenőrzés
  • felelősségteljes munkavégzés
  • Scroll számítógépes adminisztrálása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • 1-2 éves Speedmaster gépen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó műszaki érzék
  • többműszakos munkarend vállalása
  • önálló munkavégzés
  • nagy munkabírás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • azonnali kezdési lehetőség
  • SZÉP kártya juttatás + munkavállalói kedvezmények
  • támogató irányítás a betanulási időszakban
  • szakmai kihívások, változatos munkák
  • versenyképes juttatási csomag, motivációs rendszer

Céginformáció

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a 130 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. ofszet gépmester pozícióba munkatársat keres, teljesen új, Heidelberg 8w-es nyomógépre
Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.