Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. logo

Objektumvezető (Százhalombatta)

  • Cég neve

    Civil Biztonsági Szolgálat Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Feladataid lesznek:

  • Kb. 30 fős vagyonőri létszám szakmai irányítása,
  • Személy- és vagyonőrök képzésében, ellenőrzésében és kiválasztásában, való segítségnyújtás,
  • Jelentések, elemzések, javaslatok elkészítése, adatrögzítés,
  • Gépjármű és személyforgalom be-kiléptetés, járőr feladat elvégzése,
  • Helyi megbízói kapcsolattartás,
  • AV irányítása, kapcsolattartás,
  • Két műszakban és több felállítási helyen történő munkavégzés,
  • Vagyonvédelmi operatív feladatok végrehajtatásában, való segítségnyújtás,
  • Őrutasítások, munkautasítások rendszeres frissítésében, való részvétel,
  • Vezetői utasítások határidőre történő végrehajtása.

Amit mi kínálunk:

  • Élet- és balesetbiztosítást kötünk rád,
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatást nyújtunk részedre,
  • Elhivatott szakmai csapat tagja leszel.

Amit kérünk:

  • Élőerős – őrzés védelmi területen szerzett objektumvezetői, vagy Szolgálatvezetői tapasztalattal,
  • Középfokú végzettséggel,
  • Személy- és vagyonőri igazolvánnyal, tanúsítvánnyal,
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel (Word, Excel,Outlook),
  • B kategóriás jogosítvánnyal (saját gépjármű megléte feltétel).

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem