Nyomdász / Nyomdai gépkezelő

  • Cég neve

    NEOPAC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Hoffmann utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Betanítás után a nyomdagép beállítása, átszerelése, indítása, üzemeltetése,
  • A gyártás végrehajtása a szakmai vezető utasítása, valamint a gyártási program alapján,
  • Az általa üzemeltetett gépek előkészítése, rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása,
  • Minőségi követelményeknek megfelelő gyártás,
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari) vagy műszaki végzettség
  • Min. 1 év nyomdai tapasztalat,
  • Nyitottság az új technológiákra, tanulni vágyás,
  • Dinamizmus, önállóság,
  • Színlátás,
  • Folyamatos munkarend vállalása: 12 órás műszakok

Előnyt jelent

Folyamatos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil svájci háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Betanulási folyamat több éve nálunk dolgozó szakemberek mellett
  • Előírásoknak megfelelő rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Munkaruha biztosítása

Céginformáció

A Neopac Hungary Ltd. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.