Nyomdai vágógépkezelő

  • Cég neve

    REGÁL Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Babér utca 12.

  • Fizetés

    Bruttó 383e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomdagépek kezelése, felügyelete, karbantartása
  • Gyakorlattal nem rendelkezők jelentkezését is várjuk

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Önállóság
  • Pontos, precíz minőségi munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Nyomdaipari folyamatok ismerete előnyt jelent
  • Gépbeállítói tapasztalat termelő területen

Amit kínálunk

  • 2 műszakos munkarend
  • Kiemelkedő bérezés, gyorsan megtanulható munkával
  • Vidékiek munkába járási költségét térítjük
  • A képzést, betanítást a Regál Kft vállalja
  • Családias munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

REGÁL KFT
A Regál Kft jogelődjeit is figyelembe véve a magyar piacon több mint 30 éve jelenlévő vállalkozás, 100% magyar tulajdonú cég. A nyomdai termelés és értékesítés mellett a papír, író-, irodaszer-forgalmazás kézenfekvő választás volt ahhoz, hogy sokrétűen tudjuk kiszolgálni Vevőink igényeit. Büszkék vagyunk arra, hogy a mottónk által – amely minőséget, a megbízhatóságot és a szakértelmet helyezi a középpontba – minőségi szolgáltatást tudunk nyújtani partnereink számára és elégedettségüket ezáltal is tudjuk fokozni. Szervezetünk jelentős forgalmat bonyolít le többtucatnyi magyar és nemzetközi beszállítóval, számos termékkörrel és több ezer partnerrel, melyet korszerű számítógépes rendszer, az országot behálózó logisztikai tevékenység segít.

A "Jelentkezem " gomb megnyomása után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével.