BÉFLEX Szolgáltató és Kereskedelmi Zrt. logo

Nyomdai konfekcionáló utómunkás (Digitális nyomda)

  • Cég neve

    BÉFLEX Szolgáltató és Kereskedelmi Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Táblás utca 36-38.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomdai félkész termékek feldolgozása
  • PVC anyagok, molinók hegesztése, ringlizése
  • Öntapadós anyagok méretre vágása, laminálása
  • Papírdisplay-ek ragasztása, összeszerelése
  • Kész anyagok csomagolása

Elvárások

  • jó fizikai állóképesség
  • precíz és igényes munkavégzés
  • tanulásra való hajlandóság (gépek és alapanyagok megismerése)
  • fontos, hogy szeress csapatban, összehangoltan, másokra odafigyelve dolgozni.

Előnyt jelent

Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod az szuper!

Amit kínálunk

Stabil munkahely vagyunk, igényes és kultúrált munkakörnyezettel. Nagyon összetartó csapat tagja leszel, fontos a nyitottság, a kommunikáció. Cserébe mi odafigyelünk Rád és megtanítunk minden szakmai fogásra. Ha érdeklődsz a csúcstechnológiás digitális nyomdagépek világa iránt, akkor nálunk a helyed. Amikor azt mondjuk, hogy előrelépési lehetőséget biztosítunk, azt komolyan gondoljuk.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Béflex Zrt. egy magyar tulajdonban lévő középvállalat a  vizuális kommunikáció és a reklámeszközgyártás piacán, hazai és nemzetközi ügyfelekkel. Minőségi termékeinket a legkorszerűbb technológiai berendezésekkel gyártjuk és komplett szolgáltatással együtt biztosítjuk ügyfeleink számára.

Önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva tudod elküldeni nekünk!