Nyomdai gépkezelő

  • Cég neve

    GRAVIC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Kígyóhagyma utca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomdagép kezelése, beállítások elvégzése
  • Gyártási tervben szereplő termékek megfelelő minőségben és mennyiségben való gyártása

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány (nyomdaipari gépmester előny)
  • Alap műszaki és gépkezelési érdeklődés, affinitás
  • Általános technikai ismeretek
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Nyomdai tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, új kihívások.
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet.
  • Heti öt napos munkarend
  • Nyári és karácsonyi egy hetes termelés leállás, biztosítva a megérdemelt pihenést
  • Éves szűrővizsgálatok kényelmes, munkahelyi környezetben
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • Fiatalos dinamikus csapat
  • Megbecsülés és biztonság, munka és magánélet egyensúlyának biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A Gravic Csoport a műszaki címkék nyomtatásának és stancolásának a szakértője A cég csoport több mint 50 éve stratégiai partnere a legnagyobb ipari vállalatoknak az ipari jelöléstechnika, nyomtatás és stancolás területén. Több minőségellenőrzési rendszert vezettünk be, kizárólag egyetlen cél, a vevőelégedettség érdekében. 50 év címkenyomtatási és stancolási tapasztalat birtokában a Gravic olyan jelölési és azonosítási megoldásokat kínál, amelyek minőségét már nem szükséges bizonygatni. Az ipari címkéink nagy választékából mindenki megtalálja azt a terméket, ami tökéletesen megfelel a specifikációinak: azonosításhoz és jelöléshez öntapadós, gravírozható és 3D-s címkéket, a hamisítás vagy a sérülések kivédésére biztonsági címkéket, a termékek nyomon követéséhez pedig RFID tag-gel ellátott elektronikus címkéket kínálunk. Az ipari azonosító címkéinken kívül különféle célokra szolgáló nyomtatott és kivágott ipari technikai anyagokat is gyártunk. Elő és hátlapjaink felöltöztetik és megvédik a termékeket: legyen szó akár rugalmas vagy merev kivitelekről, fény diffúzorokról kijelzők részére, vagy akár műszerfal kijelzőkről, mi gondoskodunk a teljes kivágási és nyomtatási folyamatról. Hasonló módon, a weboldalunkon megtalálhatóak még a védőfóliák és maszkoló szalagok is. Célunk, hogy a legtöbb anyagtípusra tudjunk nyomtatni és minden anyagot ki tudjunk vágni.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát!